ZAANGAŻOWANIE W
DZIAŁANIE

Rowery Reklamowe

Rowery reklamowe (przyczepki rowerowe)

Tego rodzaju reklamy mobilne to niezwykle wygodny i przede wszystkim widoczny sposób promocji. W zależności od potrzeb Klienta, rower dociera w miejsca niedostępne dla innych form reklamy. Mogą to być starówki miast, parki, skwery itp.

Dodatkowo nośnik ustawiany jest w miejscach o dobrej widoczności i dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Taka reklama jeżdżąca zwiększa szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Ponadto podczas postojów hości rozdają ulotki, gadżety i zachęcają do skorzystania z oferty klienta. Mogą być ubrani w stroje firmowe.

Rowery reklamowe to nowoczesny i oryginalny nośnik reklamy zewnętrznej. Jego istota polega na ekspozycji dwóch plakatów lub banerów umieszczonych na bokach specjalistycznej platformy o wymiarach 100 cm x 70 cm. Dzięki swoim wymiarom reklamobile są zauważalne z dużej odległości, a co najważniejsze przyciągają wzrok potencjalnych Klientów. Plakaty eksponowane są przez 8 godzin dziennie, od poniedziałku do niedzieli.

 

Zobacz nasze inne nośniki reklamy mobilnej:

Reklama Mobilna, Wydruk Wielkoformatowy, Nagrywanie Spotów Reklamowych, Produkcja i Serwis Nośników Reklamowych, Hostessy, Eventy, Kolportaż, Przyczepy Reklamowe, Przebieralnie plażowe, GoPostery - Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin, praca kierowca
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych